وبلاگ خبری ورزشی هرمزگان

وزنه برداران برای رکوردگیری چهارشنبه آماده می شوند/عسگری هم هست

پس از سپری کردن دو هفته تمرین سنگین و پرفشار، از فردا فشار تمرینات ملی‌پوشان وزنه برداری کاهش می‌یابد تا بدن های آنها برای رکوردگیری روز چهارشنبه (19 مرداد) به شرایط مطلوب آمادگی نزدیک شود.
17 وزنه بردار حاضر در اردو از جمله مجید عسگری جوان رودانی تیم می وزنه برداری امروز آخرین تمرین پرفشار خود را سپری می کنند، چراکه طبق برنامه کادر فنی از فردا (یکشنبه) روند تمرینات به شرایط گذشته بازخواهد گشت. اردونشینان روز یکشنبه یک جلسه و روز دوشنبه دو جلسه تمرین خواهند کرد و روز سه شنبه فقط نرمش و انجام حرکات کششی در دستور کار قرار دارد.

چهارشنبه نیز روز رکوردگیری از ملی پوشان است و کوروش باقری در نظر دارد با توجه به وزنه‌هایی که شاگردانش در این روز بالای سر می برند اولین غربال تیم ملی را برای حضور در مسابقات جهانی پاریس با کشیدن خط قرمز روی نام برخی از اردونشینان انجام دهد.
هم اکنون مجید عسگری، جابر بهروزی، مرتضی رضائیان، سجاد بهروزی، کیانوش رستمی، احد سنجابی، سعید محمدپور، اصغر ابراهیمی، محمدرضا براری، عماد باقری، میلاد رستگار، نواب نصیرشلال، بهادر مولایی، علیرضا کاظمی نژاد، رضا عاشوری زاده، سجاد انوشیروانی و بهداد سلیمی 17 وزنه بردار حاضر در اردوی تیم ملی هستند که از میان آنها حداقل 5 وزنه بردار در پایان رکوردگیری روز چهارشنبه از اردوی تیم ملی خط خواهند خورد.
البته به گفته سرمربی تیم ملی، باقری و کاظمی‌نژاد شانسی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان ندارند.