وبلاگ خبری ورزشی هرمزگان

حضور بانوان هرمزگانی با لباس فرم هماهنگ در مسابقات

معاون امور بانوان تربیت بدنی هرمزگان با بیان اینکه تربیت بدنی این استان اجرای طرح لباس فرم ورزشکاران را در دستور کار دارد، گفت: استفاده از لباس فرم سبب یکپارچگی ورزشکاران هرمزگانی می‌شود.

اصالت پورغلام بندری در دومین گردهمایی مشترک بانوان هیئت‌های ورزشی بانوان اظهار داشت: اداره تربیت بدنی هرمزگان برنامه‌هایی را برای تجلیل از پیشکسوتان ورزش و قهرمانان دارد.
وی با بیان اینکه تجلیل از قهرمانان هرمزگانی طبق شاخص ارائه شده توسط اداره تربیت بدنی صورت خواهد گرفت، نحوه گزینش قهرمانان و پیشکسوتان ورزش را مطابق شاخص‌های تربیت بدنی عنوان و بیان داشت: از تمامی هیئت‌ها خواستاریم که اسامی قهرمانان خود را به اداره تربیت بدنی ارائه دهند.

پورغلام بندری با اشاره به ورزش همگانی در بخش بانوان گفت: نباید تنها به بعد قهرمانی و حرفه‌ای ورزش در امور بانوان توجه کرد بلکه سعی کنیم تا جنبه همگانی بودن را نیز در نظر بگیریم.
این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: تمام هیئت‌های ورزشی می‌توانند در عرصه ورزش‌های همگانی نیز همکاری داشته باشند.
وی همچنین از امتیازبندی در مورد عملکرد هیئت‌ها در اداره تربیت بدنی خبر داد و افزود: این امتیازبندی طبق میزان عملکرد و فعالیت هیئت‌ها و شاخص تربیت بدنی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
پورغلام بندری از انتشار فصل‌نامه ورزش تا هفته تربیت بدنی خبر داد و بیان داشت: بانوان هرمزگانی می‌توانند در این فصل نامه نقش به سزایی داشته باشند.
وی با بیان اینکه باید تمامی ورزشکاران هرمزگانی دارای یک فرم رسمی لباس در میادین ورزشی باشند، گفت: به همین منظور اداره تربیت بدنی طرح لباس ورزشی رسمی را در نظر دارد که طراحی اولیه آن بر عهده تربیت بدنی است و هیئت‌ها می‌توانند در مورد رنگ و نوع طرح آن نظرات خود را ارائه دهند.
به گفته وی این امر سبب یکپارچگی ورزشکاران هرمزگانی می‌شود.